Similar lots by type
-
#899
Een oude ingekleurde kaart van de omgeving Leuven, Namen en Aarschot. Kopergravure, uitgegeven bij Visscher te Amsterdam, omstreeks 1690.
Une ancienne carte des environs de Louvain, Namur et Aerschot. Gravure sur cuivre, éd. Visscher Amsterdam, vers 1690.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#689
“Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120/150 -
#872
“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#702Gesso Yoshimoto
“Owl in the evening”. Een Japanse houtsnede. Omstreeks 1900. Gesigneerd.
”Owl in the evening”. Une gravure sur bois japonaise. +- 1900. Signée.No longer availableDim. 18 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#279
“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#709
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 36 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#699Kunis Shika
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 35 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934
Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#269Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#875
“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#644
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Carte ancienne.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#302
Twee XVIIIe eeuwse gravures, bestaande uit een Bacchantische scène met nimfen en saters in open kustlandschap en de andere met een portret van een edelman uit 1754.
Deux gravures du XVIIIème siècle, comprenant une scène Bacchante de nymphes et satyres dans un paysage côtier et l’autre d’un portrait d’homme noble de 1754.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#259
“Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.
”Lait maternel qui sauve le nourrisson”. Une ancienne affiche de propagande à l’occasion de la semaine de l'allaitement.No longer availableDim. 116 x 77 cmEstimate: € 40/60 -
#282
“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150/180 -
#896Pieter Goos
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#264
Een oude didactische wereldkaart.
Une mappemonde didactique ancienne.No longer availableDim. x 210 cmEstimate: € 30/40 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977
Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150/200 -
#412Savery
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#152
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Un parchemin encadré, texte en Latin. XVIème siècle.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 150/180 -
#452
Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914
“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120/160 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#504
“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25/30 -
#413
Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#754
Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#405Dinh Van
Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#261
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#390
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100/150 -
#123Royal Dux
Een grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400/600 -
#178Célestine Vermoelen
“Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 180/200 -
#680
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#648
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#13
Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40/50 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600/700