Similar lots by type
-
#815Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#812Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#610Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#814Schatz KernVijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#355Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#604Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#595Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#385Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#425Val Saint LambertEen kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#809Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#350Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#806Western GermanyTwee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#813Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220 / 280 -
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#360“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#811Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#808BlessingDrie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#592Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#400Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#802Koma RanelaEen tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#810Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#599Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543Twee Chinese juwelenkastjes met jade plaquettes en koperen beslag. In twee niveaus.
Deux coffrets à bijoux chinois avec plaquettes en jade et montures en cuivre. En deux niveaux.No longer availableDim. h: 21 & 29 cmEstimate: € 120 / 140 -
#507Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.
Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#169Alphonse De ClercqPeriod: 1868 - 1945“Trekpaard op het jaagpad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait sur le chemin de halage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#788Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#362Ch. Demets“Jack Russels”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Jack Russels”. Deux aquarelles sur papier. Signés et datés 1913.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Een slagtand van gesculpteerd ivoor in de vorm van dieren en personages. We voegen er een antiloop van gesculpteerd ivoor aan toe. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense en ivoire sculptée en forme de personnages et animaux. Nous ajoutons une antilope sculptée en ivoire. Travail africain. début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#512Salvatore Fiume“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#793Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#761Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.
Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#72Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableEstimate: € 60 / 80





