#70Een tafellamp in albast uit de tweede helft van de vorige eeuw in 2 delen.
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#34Een Chinese dekselvaas.
A varied lot of antique copper trinkets including: 2 table lamps, a clock, 2 bottle holders, a letter opener, a tennis racket-shaped bottle opener, an oriental lock with key, a tube with thimble, needle, and thread, and a car.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Een oud lederen dokterstasje.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.