#78
#159Leonard DopfnerPeriod: 1835-1891
“Alpenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#36
Een houten gesculpteerd en gepatineerd Louis XVI type bureaustoel. Met kussen en rieten zit-en rugleuning.
A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.No longer availableDim. h81 x l51 x b56cmEstimate: € 50/75 -
#386Indo-Bidjar
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25/35 -
#10
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#58
Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#242Joz. De Swerts
“Jongenshoofd.” Olieverf op doek. Toegeschreven op basis van provenance.
"Boy’s head." Oil on canvas. Attributed due to provenance.No longer availableDim. 18,5 x 18,5 cmEstimate: € 35/50 -
#600
#353
Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
#700
#566Afshar
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#634Maurits Bilcke
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
A linocut, signed and dated 1935.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/25