Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,70 ctNo longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 500/600 -
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#35
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,57 gEstimate: € 500/600 -
#489
“Winters molenzicht”. Olieverf op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“Moulin en hiver”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#379
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#304
Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
#294Vandenhoudt
“Oorlogstafereel”. Een pyrogravure. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Scène de guerre”. Pyrogravure. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 110 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
#572Didier MaghePeriod: °1959
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200/300