Similar lots by type
-
#458Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#691Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#87Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.
Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#631Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#403Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#358Lladro“Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#473Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#787Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#560Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#777Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#465Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#788Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. H. 2,5 - Ø 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#697Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#791Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#728Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#688Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#501“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#523Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#571Vaas van blauw-wit Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583Louis LeloupEen vaasje van glaspasta met een handgeschilderd decor.
Petit vase en pâte de verre à décor peint à la main.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#548Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Een schakelketting, een armband en een paar oorbellen van zilver. 925 ‰
Chaîne à maillons, un bracelet et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰.No longer availableDim. 59,25 gEstimate: € 50 / 100 -
#99“Vissersboot aan de kust” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Vrijdagmarkt” & “Twee poorten, steen”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 28/50 & 28/150 buiten de plaat.
“Vrijdagmarkt” et “Deux portes, Steen”. Deux eaux-fortes. Signées et numérotées respectivement 28/50 et 28/150 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 23,5 & 12,5 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#781Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30 / 50 -
#409“’s Lands glorie. Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel.”. Twee chromo-albums.
“’s Lands Glorie”. Vulgarisation de l’Histoire de la Belgique en images. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. Deux albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#325Een 14 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#161Jimmy ChooEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300

