Similar lots by type
-
#578Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#812M.I. HummelEen lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 8,5 - 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#645Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#879Albath & KaiserEen lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234LimogesEen siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.
Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#661Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1105Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#399Royal Albert Bone ChinaEen lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.
Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#1093Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#997Villeroy & BochEen schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#1075Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#426Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300 / 400 -
#161Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1098Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1073Vacchetti Essevi“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#828Een paar kopjes en schoteltjes van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Rouen, XIXde eeuw. Een schilfer aan een kopje.
Paire de tasses et soucoupes en faïence polychrome. Marque sous la base. Rouen, XIXe siècle. Un éclat à une tasse.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#978Een paar vazen van polychroom porselein. Brussel XIXde eeuw.
Deux vases en porcelaine polychrome. Bruxelles, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#900Een kleine gefineerde commode met drie grote onder twee kleine laden.
Une petite commode en bois de placage avec trois tiroirs en dessous de deux grands tiroirs.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#896KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#571Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Divinité chinois en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220 / 240 -
#353P. RegoutEen wandfontein van monochroom wit porselein op houten plank. Gemerkt.
Fontaine murale en porcelaine monochrome blanche sur une planche en bois. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#378A. FynnaertKoperen schaal met Antwerpse symboliek in reliëf.
Plat en cuivre aux symboles de la ville d’Anvers en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#225Een paar 18 karaats gerhodineerde wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 13 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc rhodiné serties de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de grenats ayant un poids total de ± 13 ct.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#276HerizEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 242 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Een serie van vijf porseleinen borden met diverse bloemendecors. Vleugel versierd met vlechtwerk en getorste ribben. Onderaan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Meissen XIXde eeuw.
Suite de cinq assiettes en porcelaine à décors divers de fleurs. Aile décorée de vannerie et de côtes torses. Marque aux épées croisées en bleu sous couverte. Meissen, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679Twee bewerkte schildpadschilden. Angola.
Deux carapaces de tortues. Angola.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 750 / 850

