#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#695Hans J Wegner“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
"CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.No longer availableDim. 75 x 56 x 49 cmEstimate: € 50 / 75 -
#423Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.
A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#59“Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.
A lot of brass desk accessories including a letter holder with ink pots, a letter holder, and a stamp tray.No longer availableDim. h 19 x b 30 x d 19.5 cmEstimate: € 50 / 80