#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#180Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. In originele doos en met certificaat.
A pair of 18kt white gold heart-shaped earrings set with diamonds weighing approximately 0.50 ct in total. In original box with certificate.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 650 / 700 -
#619Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#590Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
18 kt white gold bracelet set with four brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 250 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#298Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
A hand-knotted oriental wool rug.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150