#369Jacobs“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een bijzettafeltje in messing en onyx.
A side table in brass and onyx.No longer availableDim. h 57 x Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#419“Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.
"Indonesian portrait". An aquatint on paper, signed unreadable at the bottom. Dated Prague '85, numbered 3/5.No longer availableDim. 39 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Hans J Wegner“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
"CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.No longer availableDim. 75 x 56 x 49 cmEstimate: € 50 / 75