#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#286Een paar gesculpteerde notenhouten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met floraal patroon. Lodewijk XIII-stijl.
A pair of wooden carved armchairs with double claw feet. Upholstered seat with floral pattern. Louis XIII style.No longer availableDim. H: 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
Eight albums with stamps. As well as an album with cigar bands.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 160