#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#268Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.
A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#399“Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Abstract cityscape". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#21Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
A lot of three African miniature masks in pottery.No longer availableDim. Ø 9.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
A pair of bookends with bronze elephants.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 460 / 480