#527
Een grote theepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
#120Schaffhausen Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#129Smets
“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#637
Een groep van gesculpteerd albast met een vrouwelijk naakt en een schemerlamp.
Un groupe en albâtre sculpté représentant un nu féminin et une lampe.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 100/160 -
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140/150 -
#287Buco, Swiss
Een merkwaardig houten wandklokje. Met gewichten.
#149Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200/250 -
#358
“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#449Luis Filcer
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40/60