#506Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
#434Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Communie”. Litho. Genummerd 102-240.
”La Communion”. Une lithographie. Numérotée 102-240.No longer availableDim. 37 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18, 04 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#896Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#752Serge Van de Cam“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#829Christian Straetling“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#214Louis Van HoordePeriod: 1886 - 1935“De waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#729P. Alechinsky“Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120