#271Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#530Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#312Oscar VerpoortenPeriod: 1895 - 1948“Zeilbootjes op de Schelde”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
”Petits voiliers sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 75 / 100 -
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Een ketel van rood koper.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct .No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 750 / 850 -
#559“De dans”. Gemengde techniek. Naar Matisse.
#222Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.No longer availableDim. H. 13,5 x 29 x 16 cmEstimate: € 40 / 60