Other lots in this auction
-
#201
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000/4500 -
#97Val Saint LambertPeriod: 1827 - 1875
Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).
Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).No longer availableDim. h: 25 en 10 cmEstimate: € 80/120 -
#211
“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#74
“Dorpsgezicht”. Olieverf op doek.
Vue du village . Huile sur toile.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#260Giorgio Armani
Een halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150/170 -
#86
Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
Une paire de portraits de dames. Toile. D’après l'oeuvre de Karl Schellbach.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#50
Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.No longer availableDim. 14,45 gEstimate: € 400/500 -
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#217
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190/210 -
#236
Klapsecretaire van gefineerd hout met bronsbeslag. Empire-stijl. Marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage avec garnitures en bronze. Style Empire. Tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#354Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65