#766Een rond houten wandklokje.
#461Een Akuba en een ander gesculpteerd Afrikaans houten beeld.
Un Akuba et une autre statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344Frans Boeye“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#53“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
#355Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen waarvan één bezet met een diamant oude slijp.
#173Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.
#637Een grote witte koraal.
Un grand corail blanc.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
#730“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
#207Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.No longer availableDim. 2725 g brutEstimate: € 1300 / 1600