Other lots in this auction
-
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300/1500 -
#298
Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.
Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#230
Een 18 karaats wit gouden druppelvormige ring bezet met vier diamant markiezen, één baguette en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en forme de goutte en or blanc 18 carats sertie de quatre auvents de diamants, d'une baguette et de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200/1300 -
#5
Een groot lot paternosters en souvenirs van Lourdes waaronder hangers en schapuliers.
Un grand lot de rosaires et de souvenirs de Lourdes comprenant des pendentifs et des scapulaires.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#196
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260/280 -
#152Richard Viandier
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#107Volkstedt
“Paar aan het aperitief”. Een groepje van gepolychromeerd en verguld Duits porselein. Gemerkt achteraan. Lichte schade aan het kantwerk.
Couple prenant l'apéritif . Un groupe de porcelaine allemande polychromée et dorée. Marqué au dos. Léger dommage à la dentelle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#393
Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.
Trois vases en pâte de verre, un marqué Müller Frères, un dans l'esprit du Loetz et un d'après l'exemple romain.No longer availableDim. H. 21,5 - 19 - 13 cmEstimate: € 50/80 -
#25
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux anneaux différents en or jaune 18 carats sertis de pierres fantaisie.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 100/150 -
#185
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en druppelvormige turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et d'une turquoise en forme de larme.No longer availableDim. 11,04 gEstimate: € 650/750 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140