Similar lots by type
-
#661
Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#315nf
Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#688
“CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap”. Greta Devos & Guy Elewaut. Ed. Lannoo. Tielt, 1995.
« CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap ». Greta Devos et Guy Elewaut. Éd. Lannoo. Tielt, 1995.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#687
“Treinen van A tot Z”. Documentatieboek. Ed. Libereo 2002.
« Treinen van A tot Z», un livre de documentation. Éd. Libéréo, 2002.No longer availableEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#487Doulton, Lambeth
Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#193
Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.
Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350 / 500 -
#299
Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.
Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40 / 50 -
#439
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote messen, 18 kleine messen, 18 grote lepels, 12+6 kleine lepels, 18 koffielepels, 6 ijsvorkjes, 18 grote vorken, 12+6 kleine vorken, 12+6 aperitiefvorkjes, 12 gebakvorkjes, 12+6 visbestekken, 1! kreeftenvorkjes, vier serveerlepels, twee taartenscheppen, een vleesvorkje en een sauslepel. Bijgevoegd een slabestek met aardewerken handgrepen en enkele enkele stuks met ander motief.
Un couvert en métal argenté, composé de 18 grands couteaux, 18 petits couteaux, 18 grandes cuillères, 12+6 petites cuillères, 18 cuillères à café, 6 fourchettes à glace, 18 grandes fourchettes, 12+6 petites fourchettes, 12+6 apéritif fourchettes, 12 fourchettes à pâtisserie, 12 +6 couverts à poisson, 1 ! fourchettes à homard, quatre cuillères de service, deux pelles à tarte, une fourchette à viande et une cuillère à sauce. Ajout d'un couvert à salade avec manches en faïence et quelques pièces a(..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#635
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. H: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569Hom Ruinsteds
“Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.
« Coquelicots, papillon et scarabée ». Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459
“De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.
"Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.No longer availableDim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#542Val Saint Lambert
Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.
Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 120 / 200