#745Vincenti
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#353
Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#218
Een verguld bronzen Empire luchter met acht lichtpunten, versierd met kariatiden en vrouwenhoofden.
Lustre de style Empire en bronze à huit lumières et décoré de cariatides et de têtes de femme.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/300 -
#247
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
#30
Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Long collier de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#200
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,66 ct. VS.No longer availableDim. 21,18 gEstimate: € 3500/3800 -
#797
Een mahoniehouten dienblad en staander.
#790Mandarina Duck
Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50 -
#179Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#444
Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30