Other lots in this auction
-
#188Ferdinand Barbedienne
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500/600 -
#408
Twee boeken:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.
Deux livres:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Anvers, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Paris, 1981.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#138
“De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.
”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyxNo longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/120 -
#42
“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#634
“Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.
”Vue sur Paris”. une photographie sur verre plexi.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#524
“Winterlandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Cotas (?).
”Paysage hivernal”. Huile sur carton. Porte la signature: Cotas (?).No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#428Hergé - Avronel
Een wekker met een afbeelding van Kuifje en Bobby.
Un réveil avec une image de Tintin et Milou.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/45 -
#79Felix De BoeckPeriod: 1889 - 1995
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 20/100.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#129Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945
“La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#652
Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80/100 -
#747
“Muziekgroep”. Monochroom wit biscuit. Gesigneerd E. Jarel en met blauw merk.
”Ensemble musical”. Biscuit blanc monochrome. Porte la signature : E. Jarel, marque bleue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80/120