Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie oude glazen sodaflessen.

Drie oude glazen sodaflessen.

Trois vieilles bouteilles de soda en verre.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2004210311.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #162
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “De Torero”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Achteraan toegeschreven. Klein letsel.

    De Torero . Huile sur toile. Non signée. Attribuée à l'arrière. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #661

    Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.

    Un album de cartes postales anciennes. 225 pièces
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #348

    Een klokje in de vorm van een vogelkooi met vogeltje. We voegen er een vogelkooi met glazen vogeltje gemonteerd als lamp aan toe.

    Une horloge en forme de cage à oiseaux avec oiseau. Nous ajoutons une cage à oiseaux avec oiseau en verre monté comme lampe.
    No longer available
    Dim. h: 32 en 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Drie netsukés van gesculpteerd ivoor in de vorm van wijzen. Alledrie gesigneerd onderaan.

    Trois netsukes en ivoire sculpté en forme de sages. Tous trois signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #303

    Twee verschillende messingen schouwklokjes.

    Deux cheminées en laiton différentes.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #325

    Een vulpen van Parker met twee navulbare vullingen en een balpen van Charles Dickens. Beide in origineel doosje.

    Un stylo-plume Parker avec deux recharges rechargeables et un stylo à bille Charles Dickens. Les deux dans leur boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #11

    Een zg. missie-engeltje, een meerkleurig plaasteren collectebus met knikkend hoofdje.

    Un ange dite de la mission, une boîte de collecte de plâtre multicolore avec une tête hochant la tête.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #183
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 82 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #58
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Enkele schilfers aan de bovenrand.

    Un grand vase en cristal double taillé et vert. Marqué. Quelques flocons sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254
    Lannoy

    “Meisje met schapen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Fille au mouton . Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #478

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en bloesems op beige fond. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et de fleurs sur fond beige. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #495

    Een mahoniehouten zevendagenkast in Louis-Philippestijl met een marmeren blad.

    Une armoire sept jours en acajou de style Louis-Philippe avec un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More