#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#383Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#645Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#790Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#733Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
#751Twee presse-papiers van Muranoglas met inclusies.
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#197Barok houten beeld van een Kerkvoogd. Polychromie deels verdwenen, schade van oude houtworm. Linkerhand ontbreekt, evenals vingers aan de rechterhand. Mogelijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture baroque en bois représentant un fonctionnaire ecclésiastique. La polychromie partiellement disparue, dégâts ancien de vers de bois. La main gauche manque, ainsi que les doigts de la main droite. Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#515NeutrowoundEen oude radio in metalen kast, model ‘Super Six’. Bouwjaar 1926.
Ancienne radio en métal, modèle “Super Six”. Année 1926.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677CibilsAlbum met chromo’s. Cibils en Liebig. Slijtage.
#267“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.
#512“Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.
“Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.No longer availableDim. 30,8 x 21,9 cmEstimate: € 200 / 300 -
#526“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#156Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#796Een wandkapstok.
#247DelvauxEen handtas in tweekleurig toile de cuir. Met originele stofhoes.
#241Houten en gipsen beeld van een heilige op een wolk. Polychromie en verguldsel in goede staat. Begin XIXde eeuw. Een hand beschadigd. Voetstuk in zwart en goud met de initialen S.J.
Statue en bois et plâtre représentant un saint sur une nuage. Polychromie et dorure en bon état. Début du XIXe siècle. Une main endommagée. Base en noir et or aux initiales S.J.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 300 / 400