Similar lots by type
-
#14Jean Gilles
“Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.No longer availableDim. 32 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#454Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#362
“Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.
”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#692
“Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.
”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#682Esther Arad-PerezPeriod: 1921 - 2005
“Vrouw in de tuin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 132/200 buiten de plaat.
”Femme dans le jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée 132/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#564Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941
“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100/160 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#494Guido Vanderheyden
Een reeks van vier etsen met Afrikaanse maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 et 1999.
Une série de quatre eaux-fortes, masques africains. Tous signées hors planche , numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#364
Een reeks van drie lithografieën naar werken van Ensor.
Une série de trois lithographies d’après des oeuvres par Ensor.No longer availableDim. 17 x 13 & 17 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
”Stoelstraatje, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 19 cmEstimate: € 32/38 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#21
“Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Een tweetalige uitgave met telkens drie gedrukte prenten van twaalf kunstenaars. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Genummerd exemplaar 106/750.
”Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Une édition en deux volumes avec chaque fois trois images imprimées de douze artistes. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Exemplaire numéroté 106/750.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#484Guido Vanderheyden
Een reeks van vier etsen met Congolese maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 & 1999.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des masques congolais. Signées hors planche, numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 & 10 x 7 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Twee ingekaderde XVIIIe eeuwse gravures met honden, origineel uit een boek.
Deux gravures encadrées d’origine d’un livre représentant des chiens, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#347
Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 69 cmEstimate: € 100/160 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableDim. h:23 cmEstimate: € 30/40 -
#306
Een mahoniehouten klaptafel, genre Pembroketafel. XIXe eeuw.
Table à abattant en acajou inspirée sur les table Pembroke. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,64 gEstimate: € 900/1000 -
#353
Een reeks van drie antieke aardewerken schalen, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une série de trois plats antiques en faïence, décors d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø 20,21,22 cmEstimate: € 40/50 -
#705
Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60/80 -
#644
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#242
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#387
Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.
Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#375
Een 18 karaats geel gouden schakelketting, die op drie verschillende lengtes kan gedragen worden.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct. trois longueurs possibles.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 300/400 -
#153Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#62Edgard Farasijn
“Landschap met ploegende boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage, fermier qui laboure”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 180/220