#97Elbogen, AustriaEen visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#415Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.
#529Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#5Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en een cachetring met initialen.
Deux alliances en or jaune 18 ct et une bague à cachet aux initiales.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 240 / 300 -
#628Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
#792Een groengepatineerde houten ton.
#439Adolf HerrEen koekoeksklok uit het Zwarte Woud. Met certificaat.
#457SwarovskiEen lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
#665Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
#327Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30 / 50