#124“Huizen in een winters landschap. Olieverf doek. Toegeschreven aan Broeder Max (1903 - 1973).
#46Een klein eikenhouten eendeurskastje op sledepoten.
Une petite armoire à une porte en chêne sur patins.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met een briljant van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats en forme de main sertie d'une taille en brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#524Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
#255Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de taille ancienne d'un poids combiné de ± 0,80 ct. Et de rubis d'un poids combiné de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 450 / 550 -
#679Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#109J. Van Sintruyen“Het voorstel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La proposition . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 72 x 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657BelcantoEen tafelklok in houten kast, het slagwerk in de vorm van een personage dat tegen een bel slaat.
Une horloge de table dans un coffret en bois, le mécanisme de sonnerie en forme de personnage frappant une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120