Other lots in this auction
-
#327F. Willemen
Een smeedijzeren flessenhouder, versierd met bladeren. Gesigneerd.
Porte-bouteille en fer forgé décoré de feuillages. Signé.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden. Frankrijk, omstreeks 1800.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. France, vers 1800.No longer availableDim. 125 x 160 x 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#435
Een Liberty Dollar uit 1865 en een bronzen munt met beeltenis van Germanicus.
Une pièce d’un Liberty Dollar de 1865 et une pièce de monnaie en bronze représentant Germanicus.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#126
Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Royal Dux
“De hofmaking”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“La courtoisie”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490
Drie paar fantasie manchetknopen.
Trois paires de boutons à manchettes fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#89Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de ferme” Huile sur toile. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#538
Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
Petit tabouret en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236
Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300 / 400 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#629Banksy
“Old skool”. Een art-print, genummerd 102/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.
“Old skool”. Art-print numérotée 102/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220 / 240