Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampvoeten.

Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.

Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.
SKU: 1904160391.
Category: Koper.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #147

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #483

    Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.

    Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #67

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #571

    Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.

    Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #548

    Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.

    Long vase en cuivre décoré d’arabesques.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Een amfoorvormige samovar van geel en rood koper. XIXe eeuw.

    Samovar de forme amphore en cuivre rouge et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.

    Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.

    Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #761

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.

    Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #323

    Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.

    Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #670
    Elgin U.S.A

    Drie zakhorloges remontoirs. Eén te herstellen.

    Trois remontoirs. Un à réparer.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #487

    Twee siervaasjes van meerkleurig porselein met een reliëfdecor van draken. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    Deux vase en porcelaine polychrome à décor de dragons en relief. Travail japonais. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #124
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden hanger.

    Pendentif en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 24,98 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #726

    Een eikenhouten vitrinekast in Lodewijk XV-stijl met drie deuren.

    Vitrine en chêne de style Louis XV ouvrant à trois portes.
    No longer available
    Dim. h: 196 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #732

    Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.

    Deux eaux-fortes: -”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche. - “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #460
    JBB

    Een art deco zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.

    Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #51

    Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. H 18 en 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351
    Art Vannes, France

    Een fruitschaal van kleurloos kristal met een gesatineerd bladermotief. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en cristal incolore décoré de feuillages satinés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #763

    Een speeltafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarqueterie.

    Table à jeux en bois de placage de style Louis XV décorée de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. b: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.

    Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 60,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More