Similar lots by type
-
#761
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église de style baroque.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.
Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#147
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.
Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#483
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25/35 -
#799
Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#393
Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.
Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#108
Een amfoorvormige samovar van geel en rood koper. XIXe eeuw.
Samovar de forme amphore en cuivre rouge et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/80 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#323
Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.
Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 60/80 -
#548
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80/100 -
#67
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#363
Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.
Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#571
Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.
Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#85
Een kleine zakhorloge in 18 karaats geel gouden kast.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 16,90 gEstimate: € 170/200 -
#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180/220 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#369Elisabeth VenPeriod: °1935
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#454Hubert BellisPeriod: 1831-1902
“Stilleven met bloemen en oester”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et avec une huître”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 300/400 -
#643Bassano
Een porseleinen vaas met rozen in reliëf.
Vase en porcelaine décoré de roses en relief.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40/60 -
#311
Een vaas van glaspasta met een winterlandschap in bruin in wit op groen veld.
Vase en pâte de verre décoré d’un paysage d’hiver peint en blanc, brun sur fond olive.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 100/150 -
#629Georges Steel
“Venezia ‘55” en “Firenze ‘55”. Twee Italiaanse stadszichten op board. Het eerste gesigneerd.
“Venezia ‘55” et “Firenze ‘55”. Deux vues de Venise sur carton. La première signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#242Evrard
“Stilleven met kool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux choux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#113
Tinnen klepkan met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Pichet couvert en étain orné de côtes torses. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32,5 cmEstimate: € 30/50 -
#695
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#270
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350