#607DelvauxEen bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
#619HermesEen zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#622DelvauxEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 200
#321Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.
Une vieille boîte de jeu en bois (échecs, pions et planche à dessin) avec des jetons en bois torsadés (quelques défauts), des doublures de manches en cuir et un ensemble de dominos en os et bois noir. Porter.No longer availableDim. 32,5 x 32,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#338Een reeks van negen gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Un ensemble de neuf appliques en bois sculpté de style Louis XV avec deux points lumineux chacun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#657BelcantoEen tafelklok in houten kast, het slagwerk in de vorm van een personage dat tegen een bel slaat.
#451Slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#560Een gebeeldhouwde ronde Chinese tafel, het blad versierd met een pietra dura decor onder glas van Geisha’s in een tuin. Met vier bijpassende stoeltjes.
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,04 ct. en een smaragd van ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant de ± 0,04 ct. Et une émeraude de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 280 / 350 -
#350Een 18 karaats wit en geel gouden set waaronder een broche, armband, ring, oorbellen en ketting met hanger in de vorm van panters bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en onyx
Un ensemble en or blanc et jaune 18 carats comprenant une broche, un bracelet, une bague, des boucles d'oreilles et une chaîne avec un pendentif panthère serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,40 ct. Et onyx.No longer availableDim. 79,85 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#366Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
#698Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 70 -
#450Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Lot de deux cannes et deux fouets, trois avec corne et un avec ivoire.No longer availableEstimate: € 40 / 60