#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#619HermesEen zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#607DelvauxEen bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#622DelvauxEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200
#53Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#81Sandizell, Dresden“Musicerende dame met kanten jurk”. Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Tweede helft XXe eeuw. beschadigingen aan het kantwerk links achteraan.
Musicienne avec robe en dentelle . Figurine en porcelaine de Saxe multicolore. Marquée en bas. Seconde moitié du XXe siècle. Dommage pour la dentelle à l'arrière gauche.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#581Een Chinese vaas van porselein met figuren versierd.
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#646Een recente commode in Lodewijk XV-stijl, versierd met imitatie-marquetterie en met een marmeren blad.
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#369“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘SMvH’.
Nature morte aux fleurs . Technique mixte sur papier. Monogrammé SMvH .No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542“Scène met Krishna en zijn volgelingen”. Een geborduurd Indisch doek met zijde.
Scène avec Krishna et ses disciples . Un tissu indien brodé de soie.No longer availableDim. 96 x 185 cmEstimate: € 80 / 100 -
#140“Liberty Head 1897”. Een gouden munt van 900‰.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750 / 800