Similar lots by type
-
#622DelvauxEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#607DelvauxEen bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Baltimore .No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 230 / 300 -
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#619HermesEen zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250
Other lots in this auction
-
#245Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Une chaîne en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 850 / 950 -
#480Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#383Tour de France 100 jaar, Rik Van Steenbergen en 75 jaar koersinzicht. Een lot van drie sportboeken.
100 ans du Tour de France, Rik Van Steenbergen et 75 ans d'expérience de la course. Lot de trois livres de sport.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#21Een schrijfnecessaire van diverse houtsoorten, ingelegd met een fruithouten bies. Binnenin twee opbergvakken met daarin oud schrijfgerei en diverse onderdelen van een Normograph.
Un nécessaire d'écriture en divers types de bois, incrusté d'une bande de fruits. À l'intérieur de deux compartiments de rangement contenant de vieux ustensiles d'écriture et diverses parties d'un Normographe.No longer availableDim. 34,5 x 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.
Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.No longer availableDim. b: 102 x 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#503Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.
Deux grands vases design en céramique avec glaçure noire.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een achthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met balusterpoten.
Une table basse octogonale en chêne sculpté de style baroque avec pieds balustres.No longer availableDim. h: 64 cm; Ø: 78 cmEstimate: € 180 / 240 -
#429Hagl (?)“Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.
Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#720Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#160“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1908 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#422Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100

