#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#194Thierry RenardPeriod: °1951“Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#417Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#366Een eiken koffertje/kastje met onderverdeling en gesculpteerde klep/deur.
An oak trunk/cabinet with compartments and a sculpted flap/door.No longer availableDim. 21 x 55 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.No longer availableDim. 69 cmEstimate: € 800 / 1000