#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#484Sanja CamilovicPeriod: 1951 -“Café tafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Café scene". A painting, mixed media on paper. Signed and dated '91 at the bottom.No longer availableDim. 59 x 59 cmEstimate: € 200 / 400 -
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#32Paul LautersPeriod: 1806 - 1875‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters
'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.No longer availableDim. 17.5 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.
#619Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#539“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
#295Val Saint Lambert - Studio CrystalEen Val Saint Lambert vaas gemerkt Studio Cistal.
A Val Saint Lambert vase marked Studio Cistal.No longer availableDim. h 25 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#355Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.
#340Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40 / 60