#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#655Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
#296Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.
A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.No longer availableDim. 58,5 x 54 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een bronzen beeld van een drinkende poes naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpted statue of a drinking cat after a work by F. Pompon.No longer availableDim. 20 x 34,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#544Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400