Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.

Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.

Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.
Dim. L. 23,5 cm
SKU: 0503240108.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #94

    “Riviergezicht”. Een potloodtekening op papier. Verso toegeschreven aan Hermanus Koekkoek.

    "River view". A pencil drawing on paper. Verso attributed to Hermanus Koekkoek.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #385

    Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

    A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #613

    Een set van twee Thaïse marionetten.

    A set of two Thai puppets.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    “Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.

    "Shipwreck." A painting, oil on canvas. With signs of restoration.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #187

    “Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    "Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #265

    Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.

    A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.
    No longer available
    Dim. H.63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588

    Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.

    A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #517

    Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.

    A large Chinese porcelain dish. Blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #641

    Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.

    A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.
    No longer available
    Dim. H: 18-28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.

    A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø16cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More