#696KartellEen ‘Componibili’ rond bergmeubeltje van oranje kunststof. Ontwerp van Anna Castelli. 1975 - 2000. Gebruikssporen.
#494“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
#252Vier hoeken voor een boekomslag of een fotolijst. Geciseleerd zilver versierd met bloemenguirlandes en arabesken. Iran, medio XXste eeuw.
Quatre coins pour une couverture de livre ou un cadre photo. Argent martelé décoré de guirlandes de fleurs et d'arabesques. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 144 gEstimate: € 70 / 80 -
#588Een aktetas, bekleed met krokodillen- en slangenleder.
#383Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
#406Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#623Dinky Supertoys“Missile erecting vehicle with corporal missile and launching platform”. Een schaalmodel in originele doos. No. 666.
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#507Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
#568Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#335Een zilveren munt. 2000 ptas.
Pièce en argent de 2000 Peseta.No longer availableEstimate: € 20 / 25