Other lots by 932-3751
#233Motorart
Een Volvo L220E graafmachine op schaal 1/50. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 10/15 -
#411Roskopf
Een lot van vier modelvoertuigen op schaal HO:- Mercedes-Benz trekker met trailer van Neudeck. (X3)- Saurer kipwagen van de brandweer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#404Roco US-Steam Collection 63353
Een Y6B Mallet stoomlocomotief met getrokken tender van de Virginian Railway. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Estimate: € 200/240 -
#393Roco Miniatur Modell 1516
Steyr 91 vrachtwagen met aanhangwagen met Liebherr kraan. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 15/20 -
#102Heljan 2015
“Transformator”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/30 -
#40Atlas 7821 & 1083-1
Een FM H24-66 diesellocomotief van Pennsylvania Railroad. We voegen er een tankwagon van Wyandotte Chemicals aan toe. Spoortype HO. In originele dozen .
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#326Roco 44752 & 44902
Twee passagierswagons 2de klasse van de Deutsche Bundesbahn, waarbij één met restauratiecompartiment. Spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 15/20 -
#119Jouef 8256
Een 2-4-1 stoomlocomotief met getrokken tender van de Franse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos. Doos beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/20 -
#322Roco 44680
Vier tweedeklassewagons van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#380Roco 47321
Twee silowagons van de Duitse spoorwegen van Henkel voor spoortype HO. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#53Bachmann Spectrum 89105
Twee passagierswagons van New York Central voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#243Piko 54320
Twee gesloten hopperwagons van de Deutsche Reischsbahn voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 10/12