Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt
Steiff

Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt

Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.
SKU: 2708190825.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #825
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Steiff

  • #815
    Steiff

    “Molly”. Pluchen hond met merk.

    ”Molly”. Un chien en peluche. Marque.
    No longer available
    Dim. 20 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #346

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode à trois tiroirs en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192
    Alois Stadlemayr

    “Man in een Renaissance-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”

    ”Homme et intérieur Renaissance”. Huile sur toile. Signée et “München”.
    No longer available
    Dim. 71 x 81 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #146

    Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 193 x 80 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #141
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #428

    Een metalen reisklokje uit het Zwarte Woud. Gemerkt Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.

    Une petite pendule de voyage de la Forêt Noir. Porte la marque Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #506

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 280 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Een parelsnoer met donkere zoetwaterparels en een zilveren slot.

    Un collier de perles d’eau douce foncées et fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #496
    Malayer

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #689
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926-2006

    “Vrouwenfiguren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.

    ”Figures de femmes”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 39 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #136

    Een Vlaamse tweedeurs credenza van gebeeldhouwd eikenhout naar XVIIe eeuws voorbeeld. XIXe eeuw.

    Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More