#589Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#786Kohn, WenenEen reeks van vijf stoelen van zwartgelakt hout met gecanneerde zit.
Suite de cinq chaises en bois noirci aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
#416Een mahoniehouten magazinerekje op wieltjes.
#532“Damesportret”. Olieverf op paneel.
#663Een kubistisch beeld van brons.
#658Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#486Een mahoniehouten trapkastje, bekleed met kalfsleder.
Escalier de bibliothèque formant armoire en acajou. Dessus recouvert de vachette.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120