Other lots in this auction
-
#154Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Hoeve in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#358Lladro
“Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#577
Antieke kris met mooi gesculpteerde schede en handvat in de vorm van een fohond.
Kris ancien à gaine joliment sculpté et manche en forme d’un chien de pho.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50 / 80 -
#745
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, omstreeks 1900.
Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#825Mercy Park Lighting
Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#323
Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229
Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300 / 400 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Longines Quartz
Een polshorloge met lederen bandje. Roestvrij staal.
Montre à bracelet en cuir. Acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#75
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200