Other lots in this auction
-
#81
Een koperen wandklok.
Pendule murale en cuivre.No longer availableDim. 43 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamanten een lichtblauwe kleursteen van ± 4 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et une pierre de couleur bleue claire de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 150/200 -
#721Villeroy & Boch, Septfontaines
Een theeservies van porselein met een veelkleurig decor “Acapulco”. Onderaan gemerkt. Bestaande uit een theepot, een dienblad, twee onderzetters, twee kopjes zonder oor, zes kopjes en zes schoteltjes.
Service à thé en porcelaine à décor polychrome “Acapulco”. Marque sous la base. Comprenant une théière, un plateau, deux sous-plats, deux tasses sans anses, six tasses et six soucoupes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#204Guillaume Romain FouacePeriod: 1827 - 1895
“Stilleven met kip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877.
“Nature morte au poulet”. Huile sur toile. Signée et datée 1877.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#22
Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
Lot de trois estampes décoratives concernant le golf.No longer availableDim. 25 x 30 en 15 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#712Auguste J.H. Van SteenackerPeriod: 1890-1965
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#97
Een paar hoge vazen van witgeglazuurd aardewerk.
Paire de vases hauts en faïence à glaçure blanche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/240 -
#19Van den fries (?)
“Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.
“Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#609
“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#206
Een gebeeldhouwd eikenhouten jachtkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, geflankeerd door twee getorste zuiltjes. Het bovenstuk met gevitreerde deuren met glas in lood, eveneens geflankeerd door getorste zuiltjes en gedragen door gevleugelde leeuwen.
Une armoire de chasse en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, flanqués de deux colonnettes torsadées. Le haut à deux portes à vitraux, également flanquées de colonnettes torsadées et porté de lions ailés.No longer availableDim. 235 x 150 x 60 cmEstimate: € 150/250