#545
Een bronzen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
#350
Twee gouden herdenkingsmunten 900 ‰ van Boudewijn. 1951- 1976.
Deux pièces de monnaie souvenir en or 900 ‰. Roi Baudouin. 1951 - 1976.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 250 / 350 -
#61
Een lot kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Hohner
Een paar mondharmonicas in etui.
#152Henri De BeulPeriod: 1845 - 1900
“Schapen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage aux moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#502
“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711
Een Imarischotel op voet met gekartelde rand. Omstreeks 1900.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#482Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Landschap met boom”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Paysage et arbre”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 120 / 200