Other lots in this auction
-
#392
“Abstract met negatieve vlakken.” Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Abstrait avec des surfaces négatives." Technique mixte sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#358
Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#461
Milieu de table van gegoten glas.
Milieu de table de verre coulé.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#360Wakmann Calendrice, Swiss
Een dameshorloge met lederen bandje en 14 K geelgouden kast.
Une montre pour femme avec bracelet en cuir et boîtier en or jaune 14 carats.No longer availableDim. bruto: 14,85 gEstimate: € 50/100 -
#132Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#214
Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80/120 -
#658
Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten, periode 1900 - 1960.
Un lot de cinq anciens albums avec mentions des localités et dates. Ajout d'un grand nombre de photos et de cartes postales en vrac, période 1900 - 1960.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#8
Twee verschillende zakhorloges te herstellen, een kleine dameszakhorloge, twee horlogekettingen, een fantasiehanger en twee penningen.
Deux différentes montres de poche à réparer, une petite montre de dame, deux chaînes, un pendentif de fantaisie et deux médaillons.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#556Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.No longer availableDim. 302 x 238 cmEstimate: € 200/300 -
#414
“Lachende gezichten.” Gemengde techniek op doek. Draagt monogram C.H.P. Lichte schade rechts bovenaan (verticale scheur).
"Des visages souriants." Technique mixte sur toile. Porte le monogramme CHP. Léger accident en haut à droite (déchirure verticale).No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#119Joz. De Swerts
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Ingelijst achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Encadré sous verre. Signé.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#384
“Kustzicht bij valavond.” Gouache op papier. Draagt monogram E.L.
"Vue sur la côte au crépuscule." Gouache sur papier. Porte un monogramme ELNo longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 80/100