Other lots in this auction
-
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#246Een eikenhouten kastje in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde hoofdjes en mooi uitgewerkt paneeldeurtje.
Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.
Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 250 / 350 -
#215Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.
Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#166Een eikenhouten bordenkast in Mechelse stijl, versierd met gebeeldhouwde leeuwen, kinderkopjes en met herbergscènes op de paneeldeurtjes. Onderaan met spiegel.
Vaisselier en chêne de style malinois décoré de lions sculptés, de têtes d’enfant et de scènes d’auberge dans les portes. Un miroir en bas.No longer availableDim. 192 x 153 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#637“Larousse Universel en 2 volumes”. 1922 & 1923. Deel 1 met enkele losse pagina’s.
"Larousse Universel et 2 tomes". 1922 & 1923. Tome 1 avec quelques pages volantes.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#102Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011“Stilleven met flessen en tekenpop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin” . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#387Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#27Een paar kommen van Japans porselein met een Chine-de-commandedecor met wapenschilden van Holland en Overijssel. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Paire de bols en porcelaine du Japon à décor de Chine de commande aux armes de Hollande et d'Overijssel. Marqués en bas. Vers 1950.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.
« Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 260 / 300 -
#497“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 900

