Other lots in this auction
-
#491Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#56Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout, versierd met handgeschilderd bloemendecor en ingelegd parelmoer.
Une table d'appoint en bois laqué noir, ornée d'un décor floral peint à la main et d'incrustations de nacre.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.
Table d’ouvrage en placage de style Régence avec entretoise, un tiroir et un miroir dans le plateau rabattable.No longer availableDim. 71,5 x 39 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#601Een paar verguld bronzen kandelaars in barokke stijl en een eclectische kandelaar met vier armen.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style baroque et un bougeoir éclectique à quatre bras.No longer availableDim. h: 27,5 & 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#74Bernard De BruynPeriod: °1923“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een notenhouten buffetmeubeltje met drie laden en telkens een lade en een paneeldeurtje op de hoeken.
Petit buffet en noyer ouvrant à trois tiroirs et chaque fois un tiroir et une porte pleine sur les coins.No longer availableDim. 100 x 117 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#85Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Een Kodak Brownie, een Kodak eight filmcamera, een Polaroid 1000 camera, een Kodak Disc 4000 en een flash.
Un Kodak Brownie, un appareil photo Kodak huit films, un appareil photo Polaroid 1000, un Kodak Disc 4000 et un flash.No longer availableDim. H:7-13cmEstimate: € 80 / 100 -
#554“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Vittorio Stoppa. Gedateerd 1978. Schade aan de hoeken en randen.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Vittorio Stoppa. Daté 1978. Dégâts aux coins et bords.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#333Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#363Een gepatineerd en verguld houten hangconsole. XIXe eeuw.
Console suspendue en bois patiné et doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80

