#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#541Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
A set of art deco seats, a two-seater and an armchair. Two-seater recently reupholstered.No longer availableDim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150 / 250 -
#413DoyenEen blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#465Een bureautje in Lodewijk XVI-stijl met fluitpoten en met laden in de gordel.
A desk in Louis XVI style with fluted legs and with drawers in the belt.No longer availableDim. 120x60x75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90 -
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#282Polbrechts“Bloemstilleven met blauwwit bord.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with blue and white plate.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200