#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257KaiserArt Deco klok op marmeren basis met ooievaar, merk “Kaiser” made in Germany.
Art Deco clock on a marble base with stork, brand "Kaiser" made in Germany.No longer availableDim. 14 x 28cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#269Franz Van Genesen“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90 -
#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#530Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 300 / 400