#198Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.
“Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.No longer availableDim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.92 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#536Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#423Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#395Een mahoniehouten armstoel bekleed met gebloemd fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
Lot of comic strips. Willy Vandersteen. Willy & Wanda and Bob & Bobette (5 colour albums). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon etc. 27 pieces, fair to good condition.No longer availableEstimate: € 45 / 55