#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248Ampia GaranziaPeriod: 1910Een smeedijzeren koffiemolen, manueel model. Made in Italy, 1910, door “Ampia Garanzia”.
A wrought iron coffee grinder, manual model. Made in Italy, 1910, by “Ampia Garanzia”.No longer availableDim. 29 x 26cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#623Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#566AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75 / 100 -
#85Een korte pijp of stummel met porseleinen kop en vochtsluis versierd met Rothkäppchen. Steel van berkenhout en hertshoorn en met hoornen mondstuk.
A short pipe or stummel with porcelain head and moisture lock decorated with Rothkäppchen. Handle of birch wood and deer horn and with horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 26 cmEstimate: € 45 / 55