#334Een danseresje van biscuit en porselein. Duits merk onderaan.
A dancer made of biscuit and porcelain. German brand at the bottom.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#70Een 18 karaats geelgouden rivière schakelarmband bezet met 28 diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat yellow gold rivière link bracelet set with 28 diamonds with a combined weight of +- 2 ct.No longer availableDim. 28,85 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#700Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#628MuranoEen Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.No longer availableDim. h 30cmEstimate: € 75 / 100 -
#429K. Heymans“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#338Twee kunstboeken. “Lexicon of the Belgian Romantic Painter” door Willem G. Flippo. En “Willem Dolphyn” door Monique Verschueren, met handtekening van Willem Dolphyn.
Two art books. “Lexicon of the Belgian Romantic Painter” by Willem G. Flippo. And “Willem Dolphyn” by Monique Verschueren, signed by Willem Dolphyn.No longer availableEstimate: € 25 / 35