#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#552DeknudtEen Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#389“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#675Een lot kristallen glazen.
#496IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#204Delville“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
"Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#624Maurits Bilcke“De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#458Christian DefaysVrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.
#374“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280 / 380