#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
A basaltware bowl with a typical classicist decor.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 5,40Estimate: € 700 / 800 -
#646Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Three strips of oriental patchwork with characters.No longer availableDim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60