Similar lots by type
-
#427
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#667
Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#71Céramique Bruxelles
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 36/40 -
#263Robert Van de Velde
“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd. Barst in de voet.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120/180 -
#663
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#181Lambert EyckermansPeriod: 1884-1940
Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.
Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 300/500 -
#404Boch Frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/150 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#653
Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.
Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180/240 -
#800
Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.
Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#367
Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#58Royal Dux
“Vrouw met hoepelrok”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Barst in de voet. Gemerkt.
“Dame à la crinoline” Statuette en porcelaine polychrome. Fissure au pied. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#231Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#792
Een kruk van steengoed met een blauw decor van een druiventros. Bovenaan beschadigd. XIXe eeuw.
Une cruche en faïence, décor grappe de raisin bleue. Léger endommagement au dessus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#178André Vincent BecquerelPeriod: 1893 - 1981
“Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.
“Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/400 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#409
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 -
#649
Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#249
Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#133
“Jachthonden”. Een art deco groep van groengeglazuurd aardewerk.
“Chiens de chasse”. Groupe art déco en faïence verte.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65/80 -
#337Adams, England
“Cries of London”. Een reeks van drie borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Cris de Londres”. Une série de trois assiettes en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#478
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#428
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit zes borden met geäccoleerde rand, twee schaaltjes en een kommetje.
Lot de faïence bleue et blanche comprenant six assiettes aux bords chantournés, deux petites coupes et un petit bol.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#557
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#191
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750/1000 -
#513
Een bronzen vaas met een reliëfdecor van vogels. Japans werk.
Un vase en bronze avec décor en relief d’oiseaux. Travail japonaise.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/180 -
#560Balmain, Best Compagny en L’Occitane
Twee vaporisators eau de toilette van 50 ml en één van 150 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 ml et un de 150 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#184Paul NeuenbornPeriod: 1866-1913
“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#44Cor Van Reken
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#61
Lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven. Christofle, Wellner e.a.
Lot de couverts en métal argenté, plusieurs motifs. Christofle, Wellner.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#386
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee niveaus.
Meuble d’appoint en chêne à trois tablettes.No longer availableDim. b: 55 cmEstimate: € 20/25 -
#115
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. onyx en parelmoer.
Paire de boucle d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de ± ,25 ct d’onyx et de nacre.No longer availableDim. 7,19 gEstimate: € 850/950 -
#665
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#243
“Kinderen met boek”. Een beeld van marmer composiet naar een werk van Del Torrione. Op een zuil in renaissancestijl, eveneens wit marmer.
“Enfants au livre”. Une statue en composite marbre d’après une oeuvre de Del Torrione. Sur socle de style renaissance en composite marbre.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 150/200 -
#512P. Massez
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50