Other lots in this auction
-
#58
Een gevarieerd lot zilver en tin met twee schotels, een waterkan, een melkkannetje en een pollepel.
Un lot varié d'argent et d'étain avec deux soucoupes, un pot à eau, un pot à lait et une louche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#75
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct. en twee rijen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,19 ct. Et deux rangées de rubis avec un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 600/700 -
#25
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux anneaux différents en or jaune 18 carats sertis de pierres fantaisie.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 100/150 -
#290
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguetten en princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants et de princesses d'un poids combiné de + - 0,92 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600/700 -
#341
“Olifantenrijders”. Een beeld van meerkleurig porselein. Mogelijk Belgisch, omstreeks 1937. Kleine schilfer aan een neusje.
Cornacs sur un éléphant . Une sculpture de porcelaine multicolore. Peut-être belge, vers 1937. Petite éclats sur un nez.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/100 -
#318
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.
Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.No longer availableDim. h: 21,5 & 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#329Maria SeghersPeriod: 1898-1986
“Lentescène”. Print op doek.
Scène du printemps . Estampe sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#2
“Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.
Scène avec Krishna . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 23 x 31,5 cmEstimate: € 60/80 -
#170
Een paar 18 karaats wit en geel gouden art deo oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles art deo en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 850/950