Similar lots by type
-
#327Tino Lintelo
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 35,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#186
Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/50 -
#388Victor
“Moeder en zoon”. Een houtsnede. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et fils”. Gravure sur bois. Epreuve d’artiste signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. 30 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#302
“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 43 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#374
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#330Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#387Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#315Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 53 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#263Alfred Van Neste
“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
“Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 47 cmEstimate: € 30/50 -
#389
“Mannenportret”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
“Portrait d’homme”. Eau-forte. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 22,5 cmEstimate: € 20/25 -
#303
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#376De Bas
“Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#132
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 14 cmEstimate: € 120/140 -
#306
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#309Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#191
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#184
“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.
Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 8 cmEstimate: € 120/180 -
#266Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#168
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 60/80 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#125
Twee kleine houten barometer-thermometers.
Deux petits baromètre-thermomètres.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#362
Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#255D. Steenwerckx
“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#75
Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#223
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#205Le Patriote Illustré
Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.
Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.No longer availableOnline onlyActive bid: 245.00 €Estimate: € 400/500