Similar lots by type
-
#702
Een recente Russische icoon met verzilverde riza en met geëmailleerde aureolen.
Une icône russe récente à riza argenté et auréoles émaillées.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279Kardonas Ikonen
“Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.
”Christos Pantocrator”, “La Sainte Trinité”, “Mère de Dieu de Vladimir” et “Vierge de la Passion”. Une série de quatre reproductions d’icônes sur porcelaine de Bavière. Numérotées au dos sur 3000 exemplaires. 1994 & 1990.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296
“Sint Michael”. Een handgeschilderde Griekse icoon.
”Saint Michel”. Une icône grecque peint à la main.No longer availableDim. 68 x 27 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#650
“Man met pijp en paraplu”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd.
”Homme avec pipe et chapeau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40 / 50 -
#430
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Anvers, 1987No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 22 / 26 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Ferdinand Barbedienne
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#2
“Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm).“Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).
”Deinze”. Une ancienne carte attribuée à Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Une image mise en couleurs à la main (16 x 23 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#26
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#473
Een tazza van Imariporselein met messingen monturen en voet, versierd met leeuwenkoppen.
Un tazza en porcelaine Imari à montures en laiton et pied au décor de têtes de lions.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#355
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250 / 300 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320 / 360