Similar lots by type
-
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800
Other lots in this auction
-
#522
“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 93 x 122 cmEstimate: € 100/150 -
#540Oosterlynck
“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#129Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Steeg met gewelf” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Impasse à la voûte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#492
“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.
“Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#693
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200/240 -
#137Lark, China
Een viool in koffer. Te besnaren. We voegen er een metronoom en een opvouwbare pupiter aan toe.
Violon dans son coffre. Sans cordes. Nous ajoutons un métronome et un pupitre amovible.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#239
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 120/180 -
#259
“Schots landschap met schapen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Paysage écossais aux moutons”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 160/200 -
#22Andor KomivesPeriod: °1958
Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.
Réchaud et garniture à thé trois pièces en métal argenté d’Alpaca.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#538
Een platte kom van Chinees porselein, versierd met een drakendecor. Onderaan gemerkt.
Bol aplati en porcelaine de Chine décoré d’un décor aux dragons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#444Vlaamse School
“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Masques”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50/80