Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie roodgelakte metalen lampen.
Drie roodgelakte metalen lampen.
Drie roodgelakte metalen lampen.
Drie roodgelakte metalen lampen.

Drie roodgelakte metalen lampen.

Trois lampes en métal peint en rouge.
Dim. h: 45; Ø: 48 cm
SKU: 2306200754.
Category: Verlichting.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #754
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #775

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #737
    J.N. Bouillet

    Een eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #730

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #615

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #460

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.

    Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #785

    Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.

    Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #330

    Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.

    Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.
    No longer available
    Dim. 576 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #746

    Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.

    Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #565

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #625

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #234

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #257

    Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.

    Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm (met lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #743

    Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.

    Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #505

    Een metalen luchter met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en kralen.

    Un lustre en métal à six points décoré de pendeloques et de perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #415

    Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.

    Deux lampadaires en cuivre différents. Sans abat-jour.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #759

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515

    Een messingen luchter met negen lichtpunten met bloemenvormige kapjes van gesatineerd glas en versierd met porseleinen bloempjes.

    Un lustre en laiton à neuf lumières avec des abat-jour en verre satiné en forme de fleur et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #740

    Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.

    Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #803

    Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.

    Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. H. 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597

    Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.

    Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.

    Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #259
    Jozef Posenaer
    Period: 1876-1935

    “Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.

    Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #547

    Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.

    Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #277

    Een visser in een sloep met emmer vol vissen. Gepolychromeerd kunststof. (?) Eén staart van een vis afgebroken.

    Un pêcheur dans un canot avec un seau plein de poisson. Plastique polychrome. (?) Une queue de poisson s'est détachée.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeltenis van een wijze.

    Une effigie en bois sculpté et polychrome d'un sage.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een Chinese porseleinen eend.

    Un canard en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #762

    Een gepolychromeerd houten gans.

    Une oie en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #578

    Een Chinese porseleinen Wanli schotel.

    Un plat chinois en porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een briljant van ± 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #666

    Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 77 x 62 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #456

    Een Georgian armstoel van gesculpteerd notenhout.

    Un fauteuil géorgien en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 108 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #566

    Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.

    Un tapis en laine chinoise à décor floral.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #380

    Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.

    Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.
    No longer available
    Dim. 321,16 g
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More