#19
“Stadsgezicht”. Paneel. Naar de Hollandse School van de XIXde eeuw.
Vue de ville . Panneau. D'après l'école hollandaise du XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#237Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/160 -
#118Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#207
Biblia, ad vetustissima exemplaria. Ed. Apud Haeredes Nicolai Beuilaquae, & Socios, Venetiis 1583. Talrijke gravures. Recente perkamenten band. Enkele pagina’s hersteld, w.o. ook het frontispice.
Biblia, ad vetustissima exemplaria. Ed. Apud Haeredes Nicolai Beuilaquae, & Socios, Venetiis 1583. Nombreuses gravures. Reliure parchemin récente. Quelques pages restaurées, dont le frontispice.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 1200/1800 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#147
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250/350 -
#7Volkstedt
Een vogeltje van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
#190
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 54,35 gEstimate: € 1500/1700 -
#381
Meisje met hoed en lammetjes. Gipsen beeld. Gesigneerd.
Fille avec chapeau et agneaux. Statue en plâtre. Signé.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 35/50 -
#9
“Surrealistisch personage”. Een pentekening op papier. gesigneerd.
Personnage surréaliste . Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 35/40