#770
Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#761
Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80/120 -
#518
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de floraisons sur fond noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#612
“Zittend naakt”. Aquarel.
”Nu assis”. Une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#749
Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#356
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#20Il Bisonte
Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
#447
Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
#623Casper D.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/220