#358
Oude bronzen plaquette van een kindje. Gesigneerd.
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#361
Une ancienne baïonnette russe pour Mosin-Nagant. Marque CA3069.No longer availableDim. L: 51 cmEstimate: € 60/100 -
#20
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900/1000 -
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#762
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20/30 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
#498
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
#602
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400