Similar lots by type
-
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#687Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#627Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#898Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#727“Guanyin met bal”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Guan Yin et boule”. Une statue en porcelaine blanche monochrome, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#697Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#153Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#653Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#747Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#708Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 75 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#862Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.No longer availableDim. Ø: 19 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#726Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260 -
#702Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#661Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#893AynsleyEen Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#615Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#234“Abraham offert Isaak, maar wordt door de engel tegengehouden. In een italianiserend landschap met talrijke personages en gebouwen”. Olieverf op paneel, opnieuw geparketteerd. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#266Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#64Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#59“Scène d’Auvergne en 1815”. Een XIXe eeuwse lithografie naar een werk van Horace Vernet.
”Scène d’Auvergne en 1815”. Une lithographie du XIXème siècle, d’après une oeuvre par Horace Vernet.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#67Een sobere houten scribaan.
Un scriban en bois sobre.No longer availableDim. 38 x 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#462Pjieroo Roobjé“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 28 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139André HalletPeriod: 1890-1959“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Paysage de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#138Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.
Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 80 / 120

