Other lots in this auction
-
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#744
Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#620
“Vissen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw.
”Poissons”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 50 / 70 -
#475
Een dekselpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen en bloeiende struiken.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc de fleurs et arbustes.No longer availableDim. h: 19; Ø: 18 cmEstimate: € 65 / 80 -
#65Lotus
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
Une montre pour homme en acier inoxydable à bracelet en cuir, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#445
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#94Panhuyzen
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#605
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#162Berten Colier
“Landschap met molen en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de meules de foin et moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420 / 500 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120