Other lots in this auction
-
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#155
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 8,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 8,80 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 1700/1800 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200/220 -
#265
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750/850 -
#682
“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#205
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1400/1600 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#717
Pillendoosje van ivoor en koper. Met een erotische voorstelling. Chinees werk.
Une boîte à pilules en ivoire et cuivre. Représentation érotique. Travail chinois.No longer availableDim. L. 7 cmEstimate: € 40/50 -
#10
Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.
Un lot de bijoux divers, pietra dura, ainsi qu’une bague en argent sertie d’une aigue-marine et une bague en or blanc 18 ct sertie d’un cristal de montagne.No longer availableEstimate: € 100/150