#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#867Een bronzen aquamanile.
Une aquamanile en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Nu féminin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200