#732Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
#280Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
#172Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
#90Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700 / 800 -
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 100 / 120