#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
#318Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
#487Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60