#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
#321Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#559“De dans”. Gemengde techniek. Naar Matisse.
#116Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#808Japanse cloisonné vaas, omstreeks 1930.
#827Een lot XIXde eeuwse Chinees porseleinen borden. Meerdere haarscheuren, en één hersteld.
Un lot d’assiettes en porcelaine chinoise du XIXème siècle. Plusieurs cheveux, et réparation sur une assiette.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#896Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#515Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
#135Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. Color FG VS.
Une bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct Color FG VS.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 1750 / 1900