#98Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#640Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#486GabbehEen loper van rode wol.
#776Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
#663Een oude lederen hutkoffer.
#548Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
#272F. Rotsaert“Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 80 / 100