#623
#608Murano
#378Limoges
#73
Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’
#563
Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864
“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200/300 -
#10
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#604Marino De Vos
#230
#109Albert Steel
#516
#586
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80/120