#503
Schap met Japans lakwerk.
#510
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 1800/2000 -
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980
“Boten”. Gemengde techniek.
#434Ben Menashe
“Geometrische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met papierstempel.
“Composition géométrique”. Lithographie. Signée hors planche et avec cachet sec.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#337
#147
Een sterling zilveren peper en zoutvat. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 116,10 gEstimate: € 160/200 -
#774René Mels
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#73
Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80/100 -
#743
Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.
Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures légères.No longer availableDim. 222 x 154 cmEstimate: € 50/80