Similar lots by type
-
#248Twee in filigraan bewerkte zilveren gondels. 800‰.
Deux gondoles en fil d’argent. 800‰.No longer availableDim. 90,12 gr l:11 & 16 cmEstimate: € 50 / 100 -
#264LongchampEen grote zwarte handtas van leder en stof.
Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#405Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 100 / 150 -
#218Een 49-delig zilveren bestek voor twaalf personen in ménagère. Frankrijk, 950‰.
Un couvert en argent de 49 pièces pour douze convives.No longer availableDim. 3143 gramEstimate: € 1400 / 1600 -
#430Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#244Just CampagneEen rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#188ChristofleEen verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#183Een lot Belgisch zilver waaronder Delheid 800‰. Twee sauslepeltjes van Kempen-Bergeer 833‰ en twee theelepeltjes, Nederland, XIXe eeuw. We voegen er een zilveren papiersnijder met ivoor aan toe met onleesbare keuren.
Un lot d’argent belde dont Delheid 800‰. Deux cuillères à sauce Kempen-Bergeer 833‰ et deux cuillères à thé, Pays-Bas, XIXème siècle. Nous ajoutons un coupe-papier avec ivoire, poinçons illisibles.No longer availableDim. bruto: 436,24 gEstimate: € 200 / 300 -
#283Georg Jensen, DenmarkEen lepel, een vork, een mes en een sauslepel van sterling zilver. Model ‘Cactus’. Jaren ‘30.
Une cuillère, une fourchette, un couteau et une cuillère à sauce en argent Sterling. Modèle ‘Cactus’, années ‘30.No longer availableDim. 268,35 gEstimate: € 180 / 240 -
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#353Twee XIXe eeuwse batons met zilveren monturen.
Deux bâtons du XIXème siècle, montures en argent.No longer availableDim. l: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#203Een zilveren suikertang. Belgische keur 2de gehalte 800‰. En twee zilveren lepels 1ste gehalte. Parijs Marlin.
Une pince à sucre en argent. Poinçons belges 800 ‰. Et deux cuillères en argent. Paris Marlin.No longer availableDim. 243,68 gEstimate: € 200 / 250 -
#233Een lot zilver, bestaande uit drie doosjes, een rond fotokaderje, een kommetje met jade en drie mandjes.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#125Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#225Hermes Paris AutomatiqueEen roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#160Een parelsnoer met donkere zoetwaterparels en een zilveren slot.
Un collier de perles d’eau douce foncées et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#213Evald NielsenEen zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.
Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.No longer availableDim. 173,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#109Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers en een barst in het midden aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats et une fisure au verre.No longer availableDim. l: 39 cm h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#243Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerstrooier, een zoutvaatje met deksel en twee zoutbakjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un saupoudroir à sucre, une salière à couvercle et deux pots à sel et un pot à moutarde, récipients bleu.No longer availableDim. ± 300 gramEstimate: € 75 / 100 -
#75Dinh Van 765Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#26Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.
Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.No longer availableDim. 75 x 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#346Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode à trois tiroirs en chêne.No longer availableDim. 91 x 120 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#662Sandra Jayat“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#347Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir majordome à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60 / 70 -
#63Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.
Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee in briolette geslepen peridots.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de deux péridots taillés briolette .No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 750 / 850 -
#577Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907).
Une assiette en porcelaine de Chine, décor en relief polychrome de fleurs et de papillons. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#309“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee peridot baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. een centrale amethist van ± 2 ct. en twee kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de baguettes peridot ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#607Een schoteltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fruits.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 220 / 240

